ТЕЛ. ДЛЯ ЗАПИСИ 773 116 615

Estetická stomatologie

Specializací kliniky LILYDENT je nadstandardní estetická stomatologie při použití nejnovějších materiálů. Pojem estetická stomatologie vyjadřuje snahu moderní stomatologie o co nejpřirozenější a harmonický vzhled chrupu pacienta.

Nabídka estetické stomatologie je v našem zařízení opravdu široká:

  • estetické výplně zhotovené pomocí kvalitních fotokompozitních materiálů v rozsáhlé škále barev. Výhodou přímo zhotovovaných výplní je jejich přesnost (minimální spára) a možnost maximálně šetrné preparace (můžeme ponechat tzv. podsekřivá místa, protože výplňová hmota se aplikuje v plastickém stavu).

Снимок

  • keramické inlaye a onlaye – luxusnější a trvanlivější varianta výplní. Zhotovené v laboratoři na základě otisku nebo s využitím počítačové simulace – CAD/CAM systém) .
  • keramické fasety– varianta ošetření předních zubů místo korunek. Estetické fasety pomáhají napravit některé vady přírody nebo zvyšují estetiku starých nevyhovujících korunek a výplní. Zhotovení estetických faset je náročné na preciznost, pečlivost, umělecké cítění a nadstandardní vzdělání lékaře.
  • zirkonové fixní náhrady zhotovené pomocí počítačových technologií. Ke zhotovování fixních protetických konstrukcí (nesnímatelných náhrad ztracených zubů, jejich částí či skupin zubů) používáme estetické keramické materiály, které dokonale imitují zubní sklovinu. Keramika je vzhledově zubní sklovině nejbližší, nejen širokou škálou svých barevných odstínů, ale hlavně transparencí (průsvitností), která na rozdíl od matného povrchu pryskyřičných materiálů dodává keramice velmi přirozený vzhled.

2

 

  • šetrné domácí bělení zubů.
  • ordinační bělení- rychlý nástup účinku, doporučujeme následné domácí bělení pro prodloužení efektu.
  • odstranění pigmentů pískováním –air-flow, což je technika, při které jsou zuby pomocí speciální koncovky opatřené tryskou vystaveny působení proudu vzduchu smíchaného s částečkami hydrogenuhličitanu sodného.
  • dentálních šperky – široký výběr (kamínky, diamant, zlato) aplikace nepoškozující sklovinu.
1111 222